Scroll to top

O NÁS

Firma bola založená v roku 1999, ako rodinná firma. Od roku 2007 pôsobíme na trhu pod dnešným názvom G.B.KOLOR s.r.o.. Zaoberáme sa predajom dekoratívnych a priemyselných farieb, fasádnych omietok a  vinárskych potrieb. Začínali sme ako zmluvný predajca výrobcu CHEMOLAK a.s. Smolenice a postupne sme svoj sortiment rozširovali a stali sme sa zmluvným predajcom výrobcov farieb FK INDUSTRIAL COATINGS s.r.o., CAPAROL SLOVAKIA s.r.o., VITON s.r.o.

PREČO MY

Vlastníme miešacie zariadenia, na ktorých dokážeme miešať priemyselné farby podľa medzinárodných vzorkovníc RAL a NCS. Dekoratívne farby miešame podľa vzorkovníc firmy Caparol a medzinárodnej vzorkovnice NCS a RAL. Podľa uvedených vzorkovníc miešame aj fasádne silikónové a akrylátové omietky Capatect Fassadenputz, ktorých výrobcom je firma Caparol s.r.o. V našej predajni nájdete kútik pre vinárov, kde ponúkame zákazníkom kvasinky pre kvasenie vína ako aj kvasinky na prekvášanie kvasov a muštov k destilácii, živné soli, číridlá, muštomery, cukromery, liehomery, korkové zátky.

KTO SME

Sme predajňa farieb a vinárskych potrieb, pôsobíme v oblasti maloobchodného predaja pre bežných zákazníkov, zároveň obchodujeme aj s priemyselnými farbami – v tejto skupine máme taktiež rôznych klientov od živnostníkov cez s.r.o. a akciové spoločnosti.